İletişim sayfası? Veda gibi bir şey…

Web sitelerinin iletişim sayfaları bir anlamda veda sayfalarıdır aslında. Yine bekleriz der gibisinden, sitemizin yanında sosyal medya hesaplarımız, e-posta adreslerimiz, mektup adreslerimiz, telefon numaralarımız da var, onlara da bekleriz der gibisinden. Evet bana ulaşmanın diğer yolları… Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bana ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme

İletişim formu, genel olarak sitede paylaşılan hususlarda irtibatı sağlamak için hazırlanmıştır. Bu sebeple aşağıdaki durumlardan birinin varlığı halinde mesajınıza cevap verilmez:

  • Hukuk alanında çalışan birisi olarak belirtmem gerekir ki karşılaştığınız hukukî problemlerle ilgili olarak soru, yardım, danışmanlık talebini içerir mesajlar lütfen göndermeyin.
  • Herhangi bir kimseyi ya da kurum veya kuruluşu şikâyet eden iletiler lütfen göndermeyin. Zira ne burası hukuken geçerli bir şikâyet yeridir ne de ben şikâyete yetkili bir mercii değilim. Sitede gözünüze ilişen herhangi bir hak ihlâli olduğu takdirde “uyar kaldır prensibi” gereği elbette bu durumu bana bildirmeniz kaçınılmazdır ve bu husus az evvel zikredilenlerin dışındadır.
  • Gerçeği yansıtmadığı değerlendirilen ad, soyad, telefon ve e-posta bilgilerinin yer aldığı mesajlara da cevap verilmez. Lütfen ne kendinizin ne başkalarının vaktini ziyan etmeyin.
  • Okumayı ve/veya anlamayı güçleştirecek ölçüde yazım ve/veya anlam hataları bulunan mesajlara cevap vermek Türkçe’yi özenle kullanmaya çalışan birisi açısından gerçek anlamda bir zulümdür. 🙂
  • Tüm harfleri büyük harfle yazılmış mesajlara da cevap verilmez. Zira tümü büyük harflerle yazılmış bir yazı görsel anlamda çirkin durduğu gibi okuyanda da itici bir etki bırakmaktadır. Bu konuda ek bilgi için buraya bakınız. Diğer yandan büyük harflerin nerelerde kullanıldığı konusunda bilgi almak için buraya bakınız.